Truhlářství - Jiří Jakeš

Kanceláře, pracovny a pracoviště

S vybavením kanceláří, pracoven a pracovišť má naše firma také značné znalosti a praxi, jelikož jsme vybavili řadu kanceláří státních úřadů ale i kanceláří soukromích firem. Můžeme Vám nabídnout ergonomicky dobře vyřešenou kancelář od pouhého návrhu, až po dodání nábytku, dodání kancelářských křesel a židlí, recepcí, kovových kartoték, zasedacích místností a jiných místností Vaší kanceláře či provozovny.

Při návrhu kanceláře dbáme na počet pracovníku v dané kanceláři. Podle tohoto počtu sestavíme pracovní místa přesně na míru činnosti zaměstnance, který bude v kanceláři pracovat (např. telefonní operátorka nebude mít podél stěny šestimetrovou stěnu regálů na šanony a třímetrový jednací stůl). Poté se ohlédneme po komunikačních cestách v kanceláři tak, aby měli pracovníci kolem svého stolu pořádek a klid na práci. Pohybující se zaměstnanci nemuseli neustále čekat než jejich kolega projde, nebo aby vchodové dveře nemířili přímo do zad zaměstnance (takový zaměstnanec se nemůže soustředit na práci).

Dále pak dbáme na celkovou estetiku kanceláře. Není hezké když do kanceláře vstoupí zákazník a vidí neuspořádaný chumel kabelů od počítače nebo osobní šatstvo zaměstnance přehozené přes židli. Těmto problémům čelíme dodáním různých doplňků od průchodek na kabely, kabelových kanálů, přes vestavěné zásuvky zapuštěné ve stole, paravany rozdělující jednotlivá pracovní místa, šatní skříně, nebo věšáky nedisponuje-li kancelář šatnou. Kdybychom se rozepsali o možnostech kování kancelářského nábytku byl by to nekonečně dlouhý odstavec. Proto zde uvedeme jen několik možností.

 • Kovové zásuvky kontejnerů s možností tlumení nárazu

 • Kontejnery mobilní, nebo stacionární

 • Podnoží stolů z lamina, nebo kovové nohy

 • Výškově stavitelné stoly elektrickým pohonem

 • Kovové kartotéky s centrálním zámkem

 • Dvířka skříní - lamino, skol, rolety

 • P2O systém otevírání dvířek (pro dvířka bez úchytek - po zatlačení na dvířka se otevřou)

 • Dvířka skříní - lamino, skol, rolety

 • Velké množství organizérů

 • Židle a křesla naleznete v našem katalogu zde.

 • A spousta jiného kování

Dodáním nábytku s kvalitním uzamčením skříní a zásuvkových kontejnerů předejdete ztrátě důležitých dat, nebo nepříjemnostem s nedůvěryhodnými zaměstnanci. V tomto případě můžeme nábytek osadit elektronickým zamykacím systémem pro nábytek, nebo mechanickými nábytkovými zámky. Možnost dodání i v systému generálního klíče, nebo sjednoceného zámku.

Do šaten pro zaměstnance můžeme vyrobit šatní skříňky a lavičky přesně dle vašich požadavků. Samozřejmostí je odvětrávání skříňky, nebo uzamykání na visací, či zabudovaný zámek FAB. Nerezové dno skříňky zajistí její dlouhou životnost zejména při ukládání mokrých bot a deštníků zaměstnanců.

Jsme schopni vyrobit nejenom klasickou kancelář, ale i pracoviště banky, pošty, pojišťovny a jiné, kde je třeba i několikametrová přepážka rozdělená bezpečnostním sklem mezi pultem pro zákazníka a pracovištěm zaměstnance.

Kancelář, kde je třeba čekárny pro zákazníky samozřejmě můžeme vybavit stolky a židlemi, informačními stojany, nástěnkami, věšákovými stěnami či stojany.

Samozřejmostí kvalitní a funkční kanceláře je správný návrh, bezchybná výroba, odborná montáž a rychlý servis nábytku. Při zařizování kanceláří nabízíme i víkendové nebo noční montáže tak, abychom co nejméně rušili Vaše zaměstnance, nebo zákazníky.