Truhlářství - Jiří Jakeš

Kuchyňské linky

Novou kuchyňskou linku u které budete trávit denně i několik hodin svého volného času je vhodné předem dobře rozmyslet. Dbát na pravidla ergonomie a správě rozmístit jednotlivá centra procesů při přípravě pokrmů je v některých prostorech obtížné. Dalším problémem je design kuchyně. Ta jediná v každém domě a bytě tvoří největší kus nábytku, proto je vhodné věnovat designu kuchyně nemalou část času při výběru barvy, provedení a doplňků kuchyně. Rádi Vám proto poskytneme naše znalosti a zkušenosti s řešením těchto situací od návrhu po realizaci zakázky.

  • Při zaměřování zakázky si ujasníme prostor který bude kuchyňská linka zabírat.

  • Zohledníme všechna kritéria ergonomie a rozmístíme centra procesů vaření.

  • Vybereme materiál korpusů skříněk a pracovní desku tak aby co nejlépe zapadl. do vašeho interiéru (zohledníme dopad denního světla a umělé osvětlení přizpůsobíme tak aby byl pracovní prostor co nejlépe osvětlen, přihlédneme k malbě a barvě podlahové krytiny v místnosti a jiným specifikám vašeho interiéru)

  • Zvláštní důraz klademe na dvířka jednotlivých skříněk. Jejich barevné kombinace a provedení z hlediska jejich profilu a výplně. (mřížka, sklo, plná výplň).

  • Dále vybereme obsah jednotlivých skříněk (police, zásuvky, drátěný program) tak aby co nejlépe kopírovali a byli funkční s jednotlivými centry procesů při vaření. (např. hrnce daleko od varného centra znepříjemní život v kuchyni neustálím pobíháním)

  • Z našich katalogů si můžete vybrat také elektrospotřebiče za zvýhodněné ceny značek: Elektrolux, Siemens, Bosch, Baumatik, Mora, Hoover. Jsme schopni Vám do domácnosti dodat i jiné než kuchyňské elektrospotřebiče za zvýhodněné ceny. Přes poptávku na našich webových stránkách, nebo přímo na kontaktní email zašlete značku a typ výrobku o který máte zájem a my Vám do druhého dne zašleme cenu.